Rynny Stalowe 150 na dowolną długość produkowane na Twojej Budowie.

20,00 zł

sprzedam


Rynny Gorzów, Stalowe Gorzów, dowolną Gorzów, długość Gorzów, produkowane Gorzów, Twojej Gorzów, Budowie. Gorzów

rynna Gorzów, rynny Gorzów, stal Gorzów, wymiar Gorzów, fv Gorzów

Rynny Półokrągłe 150 Stalowe na dowolną długość produkowane u Ciebie.
Gwarancja producenta 30 lat.

Masz dość cieknących złączek ?!

Proponujemy Państwu rynny w jednym odcinku .

Rynny produkujemy na miejscu budowy na żądany wymiar. Bez złączek i na wymiar dachu.
Posiadamy mobilną maszynę która umieszona jest na samochodzie, dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie wyprodukować rynny o nieograniczonej długości bezpośrednio na placu Państwa Budowy.
Nasza rynna może być wyprodukowana w odcinkach o dowolnej długości, co ułatwia utrzymanie równego spadku bez dołków. Eliminuje to główną wadę rynien łączonych z krótszych elementów.
W wielu krajach np. Finlandii, rynny ciągłe są standardem i nie stosuje się praktycznie żadnych innych rozwiązań.
Do produkcji naszego systemy rynnowego używamy najlepszej jakości fińskiej stali firmy RUUKKI powlekanej dwustronnie powłoką pural 275 g. ocynku. malowaną lakierem 50 mikronów.
Nasz system rynnowy składa się z rynien o przekroju półokrągłym fi 150mm oraz rur spustowych o średnicy 100mm.
System rynnowy dostępny w sześciu podstawowych kolorach oraz dziewięciu dodatkowych na zamówienie.

Rynny stalowe mają najlepszą tolerancję temperatur – z powodzeniem wytrzymują zmiany od –40 do +100°C – ani bardzo niska, ani wysoka temperatura nie są w stanie uszkodzić stalowej rynny. Stal ma bardzo niski współczynnik rozszerzalności cieplnej – zaledwie 0,012 mm/(m2•K), co oznacza, że przy różnicy temperatury równej 20°C stalowa rynna o długości 10 m zwiększy swoje wymiary zaledwie o 2,4 mm.

W skład naszego systemu odprowadzającego wodę z dachu wchodzą między innymi: rynny, rury spustowe, kształtki, siatki ochronne, haki oraz obejmy. Całość systemu jest kompletna i dopasowana do siebie, co ułatwia montaż i stanowi o estetyce . Cały system, po zamontowaniu i uruchomieniu jest wytrzymały na obciążenia i efektywny w działaniu, a jego półokrągły kształt cieszy oko właścicieli.

System posiada całą gamę fabrycznych akcesoriów, co sprawia, że montaż jest bardzo prosty i szybki

AKCESORIA RYNNY:

Lej spustowy (sztucer), łączy rynnę z rurą spustową. Występuje w rozmiarze: 150/100 mm Charakteryzuje się estetycznym wyglądem i wysoką jakością wykonania.
Do montażu rury spustowej stosuje się obejmy rury o średnicy 100 mm oraz długości dybla (śruby) o długości: 100, 160, 220 oraz 300 mm.

Narożnik pozwala na połączenie rynny w narożach budynku o rozmiarach: 150 mm. Standardowy kąt dla tego elementu to 90°. Na zamówienie wykonujemy narożniki o dowolnym kącie rozwarcia. Unikalna technologia tłoczenia pozwala wykonać narożniki bez konieczności spawania, co wpływa znacząco na estetykę wykonania produktu.

Do montażu rynny stosowane są haki doczołowe i haki nakrokwiowe. Wykonane ze stali o gr. 5 mm. Specjalne fazowanie krawędzi zapewnia optymalne pokrycie tą samą ilością ocynku na całej powierzchni, co w doskonały sposób zapewnia zabezpieczenie haków.

Kolanko służy do kształtowania pionowych elementów systemu rynnowego. Elementem zakończenia rury spustowej jest wylewka, która posiada specjalne usztywnienie krawędzi.

Rura spustowa jest elementem systemu, którego zadaniem jest odprowadzenie wody deszczowej z danego odcinka rynny. Występuje w długościach: 1000, 2000, 3000, 4000 mm oraz średnicy 100 mm.

Zalety Systemu :
Główną zaletą sytemu rynien ciągłych jest brak połączeń co sprawia, że jest on w 100% szczelny.
-łatwy i szybki montaż;
-brak odpadów
-gwarancja producenta 30 lat
-wysoka jakość wykonania

Nasza rynna nie koroduje i nie rozszczelnia się, a ceny gotowego orynnowania nie przekraczają kosztu najbardziej podstawowego systemu z plastiku, konkurując jakościowo z systemami wykonywanymi w odcinkach na złączkach. Relacja cena / jakość jest tutaj zdecydowanie najkorzystniejsza na rynku

Oferujemy wszystkie elementy do systemu.!

1 mb rynny 20 zł.

Wyceny wykonujemy na podstawie zestawienia zapotrzebowania, przedmiaru dachu lub projektu pokrycia dachowego.

Świadczymy usługi wymiany i montażu rynny.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór:
podbitek blaszanych
okien dachowych
pokryć dachowych:
blachy na rąbek
blachy z posypką
blachy dachówkowe
blachy trapezowe
membrany dachowe
parapety

Wykonujemy obróbki blacharskie standardowe oraz według projektu klienta!

Wystawiam fakturę Vat 23%

Na wszelkie pytania chętnie udzielę odpowiedzi.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 415

nr ogłoszenia: 20641